PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=179}

Szeregowiec Ryan

Saving Private Ryan
8,1 651 842
oceny
8,1 10 1 651842
7,7 43
oceny krytyków
Szeregowiec Ryan
powrót do forum filmu Szeregowiec Ryan

Witam!
Na jednym forum spotkałem rzekomo wersję reżyserską Szeregowca - uploader wstawił fake czy może taka wersja rzeczywiście istnieje???

Pozdrawiam!
;-] ;-] ;-]

ocenił(a) film na 10
MajnaPelikan

Podaj link.

I rowniez podlaczam sie do pytania czy instnieje taka wersja?

ocenił(a) film na 9
MajnaPelikan

Z tymi linkami to będzie problem, bo już nie pamiętam, gdzie się z nimi spotkałem. W kazdym razie podszedłem do nich bardzo podejrzliwie - wydaje mi się, ze był to zwykły Szeregowiec Ryan, a uploader po prostu dodał napis "Director Cut", żeby zwiększyć pobieranie z tych linków. O wersji reżyserskiej Szeregowca na pewno byłoby bardzo głośno w sieci, a tamte linki były dość odosobnione. Stad tez choć mógłbym pobrać tamta wstawkę bez problemu, ominąłem ją nieufnie, tym bardziej, że pogooglowałem trochę i żadnych informacji na temat DC Szeregowca nie znalazłem.
Mimo wszystko moje pytanie pozostaje aktualne - może ktoś wie coś więcej na ten temat...

ocenił(a) film na 10
MajnaPelikan

nie ma ;) tylko jest w niemeczech wersja ''okrojona'' z niektorych drastycznych scen i przeklenstw ;)

ocenił(a) film na 10
MajnaPelikan

w sumie chyba ,ze jest i ktos mnie poprawi czekamy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones