PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=179}

Szeregowiec Ryan

Saving Private Ryan
8,1 651 921
ocen
8,1 10 1 651921
7,7 43
oceny krytyków
Szeregowiec Ryan
powrót do forum filmu Szeregowiec Ryan

Moje typy:

- Mam fatalne przeczucia
- A kiedy miałeś dobre przeczucia?

Albo tekst na plaży:
- Co on mówił?
- Mamusiu już umyłem rączki :D

ocenił(a) film na 9

W tym filmie nie ma jakoś specjalne tekstów zapadającym w pamięci.

Corey666

Co powiedzieli?
Spójrz Mamo, Umyłem już Rączki

Nie, Powiedzieli:
Nie strzelajcie poddajemy się, nie jesteśmy niemcami, jesteśmy czechami nikogo nie zabiliśmy

ocenił(a) film na 9

Mi zapadło w pamięć jak któryś żołnierz amerykański na plaży Omaha krzyknął gdy podpaleni niemcy wyskakiwali z bunkru
"Don't shoot, let them burn"

Jeśli Bóg jest po naszej stronie, to kto jest z nimi?

użytkownik usunięty

"Ta praca mi nie służy.'' - Kpt. John mówi to do Mike'a gdy odpoczywają.
Ps.10/10 *

Ten film starał się yć niekiedy dowcipny by móc rozładować napięcie i pokazac jacy to ziomale z tych naszych żołnierzy ale efekt był marny. Najlepszy tekst to ten o serze w du pie:)

ocenił(a) film na 8

"Fubar" << czyli Fuc**d Up Beyond All Recognition :)

(Po polsku: Popiep**one ponad wszelkie pojęcie)


Jackson: Well, it seems to me, sir, that God gave me a special gift, made me a fine instrument of warfare. Well, what I mean by that, sir, is... if you was to put me and this here sniper rifle anywhere up to and including one mile of Adolf Hitler with a clear line of sight, sir... pack your bags, fellas, war's over. Amen.

(Po polsku: Wydaje mi się, że Bóg ukształtował ze mnie świetny instrument wojenny. Myślę, że postawienie mnie z karabinem na mile od Adolfa Hitlera, gdyby go nic nie zasłaniało... Pakować manatki, chłopaki.Wojna się skończyła. Amen.)

ocenił(a) film na 9
ProTass

mi się nawet podobał te motyw jak na plaży jeden gościu dostał w kask,ktoś do niego powiedział " szczęściarz",później zdjął kask i znowu w łeb dostał,ale tym razem zginął ;)

ocenił(a) film na 10
ukasz944

Kaski to mają rowerzyści ;)

ocenił(a) film na 9
polukr

no to hełm ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones